#1 2009-08-31 17:49:22

Soul Eater

Lord Feudany

11616985
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 303
Punktów :   

podziel się doświadczeniami

w tym temacie piszemy jakie anime lub mangę obejrzeliśmy, i piszemy jego/jej krótki opis i naszą ocenę


http://i32.tinypic.com/1z50km1.jpg

Offline

 

#2 2009-08-31 18:45:28

Death the Kid

Zbanowany

8618155
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

ja oglądałem "koukaku no regios" fajne anime.
jakby ktoś chciał pooglądać to tu daje link  http://animeon.pl/articles.php?cat_id=33

Offline

 

#3 2009-09-01 14:36:45

kitsunka

mieszkaniec konohy

Skąd: Konosza
Zarejestrowany: 2009-09-01
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: podziel się doświadczeniami

Shaman King jest spoko, jeden z moich pierwszych shounenów xD
Ja obecnie oglądam Tsubasa Chronicle, sympatyczne anime, może troszeczkę babskie ^^
Jednak wg mnie najfajniejszym anime jest Kuroshitsuji - mogłabym oglądać w nieskończoność.


Jestem zchłopczoną dziewczyną xD Nie, nie chłopczycą
http://dragcave.net/image/SMdq.gifhttp://dragcave.net/image/gjkr.gifhttp://dragcave.net/image/vrm1.gifhttp://dragcave.net/image/i1oa.gif <- to moje jajeczka, hoduję je xD

Offline

 

#4 2009-09-01 14:54:51

Death the Kid

Zbanowany

8618155
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

ja kiedyś oglądałem pare odcinków tsubasa chroncle, rzeczywiście babskie, ale ogólnie może być.

Offline

 

#5 2009-09-05 11:46:37

Arashi

chuunin

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 54
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

Hajime no ippo- Ippo Makunouchi uczeń szkoły średniej jest nękany przez starszych kolegów, pewnego dnia z opresji ratuje go Takamura zawodowy bokser który pokazuje mu wspaniały świat boksu.

Offline

 

#6 2009-09-06 08:30:11

Death the Kid

Zbanowany

8618155
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 19
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

znalazłem recenzje tego anime, i myśle ze go nie obejze, grafika nie jest powalająca a fabuła niezbyt orginalna.

Offline

 

#7 2009-09-06 14:00:05

Arashi

chuunin

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 54
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

wiesz kto co lubi, nie zmuszam cię do oglądania tylko polecam bo mi się naprawdę spodobało, ale jak będziesz miał czas to obejrzyj sobie 1 odcinek. pzdr

Offline

 

#8 2009-10-17 19:49:47

Kubexx

sanin

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 310
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

Hajime no ippo Oglądałem ale tylko 2 serie a za 1 nie mogę jakoś się zabrac ;/
Polecam : Fate Stay/Night ,Zero No Tsukaima (wszystkie 3 serie),Shakugan No Shana (Oby 2 Serie [Uważam Że Pierwsza Lepsza a do tego z Lektorem PL ^^]),Myself  Yourself .

-Fate Stay/Night-Licealista Shiro Emiya pewnego dnia zostaje świadkiem pojedynku dóch wojowników, którzy służąc swym panom - magom biorą udział w poszukiwaniu Świętego Graala. Chłopak zostaje nagle zaatakowany, jednak z opresji ratuje go piekna złotowłosa dziewczyna w ślniącej zbroi. Okazuje się, że bohater bezwiednie ją przywował i sam okazuje się jednym z magów...

-Zero No Tsukaima- Podczas ceremonii przyzwania chowańców ? magicznych stworzeń, które są towarzyszami i sługami każdego czarodzieja, Louise - szlachetnie urodzona adeptka magii, nosząca ze względu na swoje umiejętności posługiwania się czarami przydomek ?Zero?, zamiast magicznego stworka przyzywa zwykłego człowieka ? nastolatka przeniesionego wprost z ulicy współczesnej Japonii. Oczywiście, chłopak (Saito) nie zamierza podporządkować się roli jaka mu przypadła, a młoda czarodziejka zrobi wszystko aby obłaskawić niesfornego chowańca ? tak zaczyna się lekka i pełna ciepłego humoru historia wymuszonego związku Louise i Saito.

-Shakugan No Shana -Yuuji Sakai, przeciętny uczeń szkoły średniej, pewnego dnia dowiaduje się, że... jest martwy. Jego energia życiowa została pochłonięta przez nieznane siły, a on sam jest tylko tymczasową kopią samego siebie. Niespodziewanie, w jednej chwili, całe jego życie rozsypuje się na kawałki, a on wkracza w światy, których istnienia dotąd nawet nie podejrzewał. To właśnie tam spotyka tytułową Ognistooką Shanę, dziewczynę, która walczy z Tomogara ? przybyszami ze świata Guze, polującymi w naszym świecie na ludzkie istnienia.

-Myself  Yourself -Sana Hidaka do jedenastego roku życia wychowywał się w prowincjonalnym miasteczku Sakuranomori. Miał kilkoro wiernych przyjaciół, ale pewnego dnia wyjechał na wiele lat do Tokio. Po pięciu latach wraca do swojego rodzinnego miasteczka, już jako licealista. Wraca z nadzieją, że znów spotka swoich przyjaciół z przed kilku lat. Po drodze do swojego wynajętego mieszkania wstępuje do świątyni, gdzie prawie cały czas przebywał z przyjaciółmi. Zauważa jakąś piękną, długowłosą dziewczynę w stroju kapłanki shinto. Gdy po chwili zauważa chłopaka ucieka. Po jakimś czasie Hidaka dociera do mieszkania. Spotyka tam Aoi, która w dzieciństwie była właścicielką dość dziecinnego głosu. Teraz jest niską, trochę niezdarną dziewczyną w okularach. Poza tym, nic się w niej nie zmieniło. Następnego dnia zostaje przydzielony do klasy, w której spotka po latach swojego przyjaciela Shusuke i jego siostrę bliźniaczkę - Shuri. Jednak zaczyna się zastanawiać co się stało z jego najlepszą koleżanką ? śliczną Nanaką.


Wszystkie Opisy Skopiowane z FilmWeb . 

Offline

 

#9 2009-10-28 21:08:46

HaTakE

student akademi

Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 14
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

ja oglądałam Vampire Knight  dla dziewczyn ale bardzo bardo fajne i jeszcze jestem w trakcie czytania mangi : Dear  ( też raczej babskie ) niestety po polsku wyszył dopiero 2 "rozdziały" :( ale już mi się podoba

Offline

 

#10 2009-11-03 11:34:06

Kubexx

sanin

Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 310
Punktów :   

Re: podziel się doświadczeniami

Oglądałem i VK i Sear ;> nie były jakies tam zajebiste ale jak kazde uanime dało rade sie ogladnonc ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plstryszawa kartki-na-komunie.eu sylwester nad morzem